Servis mobilů Xiaomi

↑ VYBERTE SI MODELOVOU ŘADU VAŠEHO MOBILU ↑


Poškodil, nebo se Vám rozbil mobil Xiaomi? 

Poskytujeme  pozáruční servis většiny aktuálních mobilů značky Xiaomi. Zajišťujeme širokou škálu oprav od výměny LCD displeje po výměnu baterie či reproduktoru.

 servis mobilů Xiaomi

výměna baterie Huawei P10 Lite
969 Kč

Baterie v mobilu nevydrží už takové zatížení jako při zakoupení mobilu? Mobil se vypíná i přes dostatek energie? Vydrží mobil pouze v řádu hodin?

Oprava LCD displeje na mobilu
1 999 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi MI A1? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

vymena displeje xiaomi miA2
2 200 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi MI A2? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

Oprava LCD displeje na mobilu
1 498 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi MI Max 2? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

Oprava LCD displeje na mobilu
2 890 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi MI Mix 2? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

Xiaomi Redmi4X oprava displeje vymena LCD cerna Black
1 590 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi 4X? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?  

Oprava LCD displeje na mobilu
1 999 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi 5 Plus? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

Xiaomi Redmi Note 4 oprava displeje vymena LCD cerna Black
1 590 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 4? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

Xiaomi Redmi Note 5 oprava displeje vymena LCD CERNA Black
2 490 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 5? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

9 položek celkem