Oprava prasklého skla displeje Samsung

Rozbilo se Vám sklo displeje na mobilu Samsung? Na displeji máte "pavouka"? Displej jinak "normálně" funguje?

Nedoporučujeme mobil s prasklým sklem používat. Může dojít k poranění od úlomků skla a také úplnému poškození displeje! Rozbité dotykové sklo dislaye Samsung

Pro Váš mobil si dojedeme - opravíme - a zpět doručíme k Vám. 

Cena je včetně práce, náhradního dílu a svozu od zákazníka

Skla na jiných mobilech, než zde uvedených - nevyměňujeme

  

DOTYKOVÁ SKLA OVĚŘENÉ KVALITY - Dotyková skla, které používáme pří opravě jsou námi testvána a dosahují stejných kvalit tvrdosti (odolnosti proti poškrábání) jako původní sklo. 

 

 Oprava skla displeje Samsung

V současné době má  většina mobilů Samsung displej i sklo displeje jako jeden "nerozebíratelný" slepený díl. (výjimka je u Samsungů Xcover, prime) Výrobce udává nutnost vyměnit celý LCD modul, který zpravidla nebývá nejlevnější. Prasklé sklo řeší 90% servisů výměnou celého displeje. Výměna samostatného skla displeje je tedy alternativa v případě, kdy došlo k poškození pouze předního skla a displej neprojevuje žádnou jinou závadu. Jedná se v podstatě o opravu (repasování) displeje.

Výměna skla displeje je relativně manuálně a technicky více náročná ale přesto se její úspěšnost pohybuje mezi 80-98% dle konkrétního modelu. V některých případech může být poškozen také LCD displej i když to nemusí být na první pohled vidět (mikroprasklinky v důsledku pádu telefonu). Jedná se například o odraženou vrstvu LCD, která může povolit a prasknout během demontáže skla, které je přilepeno UV lepidlem. V takovém případě vždy kontaktujeme zákazníka pro dohodu o dalším postupu. Nicméně je tento postup pouhé výměny skla rozumný, protože na výměnu celého kompletu displeje může dojít vždy až v druhé řadě, kdy je zjištěn větší rozsah poškození.

 

Kvalita výměny skla

K opravě skel displeje využíváme náhradních dílů, které máme skladem. Originální skla samozřejmě na trhu nejsou, přesto kvalita je srovnatelná s originálem a to i po stránce tvrdosti. Při dlouhodobém používání jsme nezaznamenali výraznější opotřebení či jiné vady. Samotná kvalita opravy je srovnatelná s původním displejem a neztratí žádné výrazně zhoršené zobrazovací vlastnosti. 
K lepení displejů využíváme technologii LOCA, to znamená, že sklo je  nalepené po celé ploše displeje. Výjimka je u telefonů, kde výrobce použil podlepení po okrajích skel (např. XCOVER), kde sklo podlepíme.

Doba opravy

Orientační doba opravy je cca 1 - 7 pracovních dní. Přesnou dobu opravy najdete přímo na produktové stránce konkrétního servisu. Dále k době opravy musíte připočítat i svoz. To znamená 1. pracovní den pro svoz a 1. pro doručení zpět. U některých modelů máte mobil do 3. pracovních dnů zpět u Vás. 

 

Jak rozeznat prasklé sklo od úplně rozbitého displeje?

praskle solo vs praskly display

 

Minimální doba opravy je 48hodin
Výměna na počkání není z technických důvodů možná

 

OPRAVA / VÝMĚNA KOMPLETNÍHO DISPLEJE   ZDE

 

Jak objednat výměnu dotykového skla?

FAQ - Často kladené dotazy a odpovědi

Máte dotaz k výměně skla? Napište nám ZDE

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 25 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.