Výměna LCD displeje na mobilu

Rozbil se Vám displej na mobilu? Display přestal úplně fungovat? Přestal reagovat dotyk? Po opravě displeje bude Váš mobil zase jako nový.

 

 Cena je včetně práce, náhradního dílu a DPH.

Výměna displeje mobilu - NDSmobile

Vyměníme vám rozbitý LCD display vašeho mobilu za nový. Většina displejů je original, popřípadě OEM ověřené kvality. Informaci o originalitě displeje je vždy v popisku konkrétní opravy.

Doba opravy

Doba opravy je cca 1 - 20 pracovních dní. Odhadovanou dobu opravy najdete přímo na produktové stránce konkrétní opravy.

 

 

Jak rozeznat prasklé sklo od úplně rozbitého displeje?

 

OPRAVA / VÝMĚNA POUZE SKLA DISPLEJE  ZDE

 

 

rozbity displej Huawei P20Lite
2 900 Kč –18 %
2 390 Kč

Rozbil se vám displej Huawei P20 Lite? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?      ...

vymena displeje samsung S9 praskly displej
6 730 Kč

Rozbil se vám displej? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?      

Výměna displeje Xiaomi Redmi S2 včetně skla
1 890 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi S2? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 7
2 200 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 7? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?    ...

vymena displeje Xiaomi Redmi Note 6 Pro
2 490 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 6 PRO? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 5A včetně skla
1 590 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 5A? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 5A Prime včetně skla
1 690 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 5A Prime? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 5 včetně skla
1 999 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 5? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

Výměna displeje Xiaomi Redmi Note 4 včetně skla
1 690 Kč –6 %
1 590 Kč

Rozbil se vám displej Xiaomi Redmi Note 4? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

Nahoru
Další produkty
117 položek celkem