Prasklé sklo displeje Samsung S5 mini

Prasklo Vám dotykové sklo displeje u telefonu Samsung S5 mini? Pokud displej zobrazuje správně, je možné vyměnit pouze dotykové sklo. Po výměně dotykového skla bude Váš telefon zase jako nový. 

Výměna dotykového skla Samsung - www.pcservishorovice.cz

Díky kurýrní službě si můžete výměnu dotykového skla objednat zdarma z pohodlí vašeho domova, či firmy. Více informací ZDE.

Výměna dotykového skla u telefonu Samsung S5 mini je vhodná v případě, kdy je vadné, nebo poškozené pouze dotykové sklo a LCD displej je zcela nepoškozen. Podmínkou je, že nijak nesmí být LCD displej poškozen, nebo projevovat závadu. 

Výměna je relativně manuálně a technicky více náročná, ale přesto se její úspěšnost pohybuje mezi 80-90%. V některých případech může být poškozen také LCD displej i když to nemusí být na první pohled vidět (mikroprasklinky v důsledku pádu telefonu). Jedná se například o odraženou vrstvu LCD, která může povolit a prasknout během demontáže skla, které je přilepeno UV lepidlem. V takovém případě vždy kontaktujeme zákazníka pro dohodu o dalším postupu. Nicméně je tento postup pouhé výměny skla rozumný, protože na výměnu celého kompletu displeje může dojít vždy až v druhé řadě, kdy je zjištěn větší rozsah poškození.

Jakou má výhodu měnit pouze dotykové sklo?

Ceny kompletních LCD displejů pro Samsung jsou poměrně vysoké (např. pro Samsung S7 je cena cca 5500,-kč). Při výměně kompletního displeje (většinou druhovýroby) může dojít ke zhoršení kvality zobrazování, či výdrže displeje. Po výměně pouze dotykového skla, Vám zůstane původní originální LCD displej a tím zachováte kvalitu zobrazování. 

Jaké využíváme metody lepení dotykového skla?

 • Metoda UV lepením lepí se speciálním UV lepidlem (LOCA) po celé ploše displeje, díky tomu má výsledek lepší zobrazovací vlastnosti. UV lepení je srovnatelné s lepením originálního displeje většiny telefonů Samsung na trhu (např. Samsung Galaxy S3 / S4 / S5 / S6 / S7 ).
 • Metoda podlepením používáme pouze u telefonů, kde nebylo výrobcem lepeno UV lepidlem. (Galaxy Xcover, Prime, atd.)    

Jak u Nás funguje svoz? 

Díky kurýrní službě Geis si můžete svoz výměny dotykového skla objednat z pohodlí vašeho domova, či firmy. Cena svozu je zdarma. Stačí odeslat objednávku servisu, zabalit rozbitý telefon a předat následující pracovní den kurýrovi. O průběhu opravy Vás budeme informovat e-mailem. Po dokončení opravy bude opravený telefon zaslán na adresu, kterou jste zvolili při objednání.

 • Odešlete objednávku.
 • Dopravu a platbu zvolte takovou, kterou požadujete k předání opraveného telefonu.
 • Zabalte telefon do krabice. Další informace o správném zabalení ZDE
 • Váš telefon nesmí obsahovat heslo zařízení, nebo PIN. Popřípadě nám ho musíte sdělit - viz servisní podmínky
 • Kurýr si zásilku vyzvedne následující pracovní den. - bude Vás kontaktovat o době předání.
 • O přijetí do servisu, stavu opravy a expedici Vás budeme informovat e-mailem.

 

VÝMĚNA NA POČKÁNÍ NENÍ TECHNICKY MOŽNÁ - doba opravy je minimálně 24h

 


Otázky a odpovědi:

 • "Můžu telefon přinést na opravu osobně?"
  Ano. Stačí při objednávce zadáte "osobní odběr". O dalším postupu Vás budeme informovat e-mailem.
 • "V servisu mi sdělili, že mi vymění kompletní displej, který obsahuje i sklo. Sklo NELZE vyměnit."
  V některých servisech Vám vymění celý displej - díl za díl. Součástí displeje je i dotykové sklo. Výměna dotykového skla je v podstatě oprava displeje. V našem servisu jsme zaměřeni právě na výměnu skla displejů.
 • "Co se stane, když je displej hodně poškozený a výměna není možná?"
  Úplná diagnostika funkčnosti a kvality displeje se pozná až po odlepení (separaci) původního skla od displeje. Když, displej projevuje nějakou vadu, vždy kontaktujeme zákazníka s možným řešením. 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.