Servis Honor 9Rozbil se Vám Honor 9?


Níže vyberte vhodnou závadu Vašeho telefonu Honor 9. Naleznete zde kategorii výměnu LCD displeje, opravu mikrofonu a reproduktoru, dobíjení a výměnu baterie, výměnu zadního krytu, rámečků a těla telefonu, výměnu tlačítek a další opravy.

Díky kurýrní službě Geis si můžete svoz opravy telefonu Honor 9 objednat z pohodlí vašeho domova, či firmy. Cena svozu je zdarma. Stačí odeslat objednávku servisu, zabalit rozbitý telefon a předat následující pracovní den kurýrovi. O průběhu opravy Vás budeme informovat e-mailem. Po dokončení opravy bude opravený telefon zaslán na adresu, kterou jste zvolili při objednání.

Oprava skla disdpleje vzhledem k ceně náhradního displeje u tohoto telefonu se nevyplatí. Pokud Vám prasklo sklo, doporučujeme vyměnit celý displej.

Máte-li jiný problém (závadu) vašeho telefonu Honor 9? Kontaktujte nás na e-mail: info@ndsmobile.cz

Nejprodávanější

Oprava zadního krytu telefonu Samsung A5 2017 A520
1 590 Kč

Prasklý, nebo jinak poškozený zadní kryt / zadní sklo (záda mobilu)?

Externí sklad  (2)
výměna baterie Honor 8
890 Kč

Baterie v mobilu nevydrží už takové zatížení jako při zakoupení mobilu? Mobil se vypíná i přes dostatek energie? Vydrží mobil pouze v řádu hodin?

Externí sklad  (2 ks)
Detail
Oprava LCD displeje telefonu Honor 8
3 460 Kč

Rozbil se vám displej? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?

Externí sklad  (3 ks)
Oprava zadního krytu telefonu Samsung A5 2017 A520
1 590 Kč

Prasklý, nebo jinak poškozený zadní kryt / zadní sklo (záda mobilu)?

Externí sklad  (2 ks)
3 položek celkem