Servis mobilů Honor

↑ VYBERTE SI MODELOVOU ŘADU VAŠEHO MOBILU ↑


 

ROZBIL SE VÁM MOBIL HONOR? 

Poskytujeme kompletní servis většiny aktuálních mobilních telefonů značky Honor. Pro většiny oprav (pokud je to možné) používáme originální náhradní díly. Originalita náhradního dílů je vždy popsána v popisku konkrétní servisní opravy.

 

honor-pozarucni-servis_optimized

oprava baterie Honor8
990 Kč

Baterie v mobilu nevydrží už takové zatížení jako při zakoupení mobilu? Mobil se vypíná i přes dostatek energie? Vydrží mobil pouze v řádu hodin?          

oprava baterie Honor9
990 Kč

Baterie v mobilu nevydrží už takové zatížení jako při zakoupení mobilu? Mobil se vypíná i přes dostatek energie? Vydrží mobil pouze v řádu hodin?          

VÝMĚNA DISPLEJE HONOR 10
4 490 Kč

Rozbil se vám displej Honor 10? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

vymena displeje Honor 6A praskle sklo displeje
2 500 Kč

Rozbil se vám displej Honor 6A? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?      

vymena displeje Honor 6X praskle sklo displeje
2 300 Kč

Rozbil se vám displej Honor 6x? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?      

vymena displeje Honor 7 praskle sklo displeje
2 300 Kč

Rozbil se vám displej Honor 7? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?      

VÝMĚNA DISPLEJE HONOR 7A
2 500 Kč

Rozbil se vám displej Honor 7A? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

VÝMĚNA DISPLEJE HONOR 7S
2 500 Kč

Rozbil se vám displej Honor 7S? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?        

vymena displeje Honor 7x
2 776 Kč

Rozbil se vám displej Honor 7x? Nefunguje dotyk? Displej nezobrazuje žádné informace, nebo zobrazuje špatně? Rozbilo se Vám sklo?    

Nahoru
Další produkty
20 položek celkem