Doprava a platby

 

Opravy, které máme označeny SKLADEM, máme náhradní díl fyzicky na skladě. Opravené mobily expedujeme každý všední den.
Opravy, které máme označeny EXTERNÍ SKLAD opravujeme a expedujeme do 3 - 14 dnů.

Všechny expedované zásilky jsou pojištěné na hodnotu zboží (hodnota mobilu + cena opravy) 

geis

Kurýrní služba Geis (Global Logistics)  si rozbitý mobil vyzvedna a po opravě Vám doručí zboží na určitou adresu domů, či firmy. Cena dopravy tam i zpět je 119,-kč 
Při objednávce nad 4000,-kč, máte dopravu tam i zpět zdarma
Svoz si zpravidla vyzvedne rozbitý mobil následující pracovní den od e-mailového potvrzení objednávky. Opravený mobil Vám dorazí následující pracovní den od naší expedice o které bude informování e-mailem včetně sledovacího čísla zásilky.

  


 

 200151-top_foto1-kghzx

Na vaše náklady nám zašlete rozbitý mobil. Po opravě vám bude opravený mobil doručen Českou poštou na vaší adresu. Cena dopravy je 89,- kč. Služba je dostupná pouze pro platby kreditní kartou, bankovním převodem a GO PAY. Doba dodání je 2 - 3 pracovní dny.


 

  Zasilkovna_logo

Na vaše náklady nám zašlete rozbitý mobil. Po opravě vám bude opravený mobil doručen na vámi zvolenou pobočku Zásilkovny.. Široký seznam poboček maleznete ZDE. Cena dopravy je 58,-kč. Doba dodání je 2-3 pracovní dny od expedice.
 


osobni-odber

Osobní předání na pobočce v Praskolesích 302. V případě osobního předání, se zastavíte s rozbitým mobilem v pracovní dny od 9:00 do 18:00h (nebo po telefonické domluvě). Po dokončení opravy si opravený mobil vyzvednete opět na naší pobočce. Platba je možná v hotovosti, bankovním převodem předem.


logo-bez-pozadi-png

Osoní předání na výdejním místě v Plzni ve Vinotéce Veritas, Prokopova 397/17. V případě osobního předání, je možné prozbitý mobil předat v pracovní dny od 9:00 do 18:00h. Pro výdej opraveného mobilu budete informování e-mailem. Oprava nelze platit v hotovosti. www.vinoteka-veritas.cz

vinoteka-veritas-plzen-mapa


ZPŮSOB PLATBYdoruceni

Dobírka 49,-kč
Platba na bankovní účet 0,-kč
Platba platební kartou a platba přes službu GOPAY 0,-kč
Platba v hotovosti na pobočce 0,-kč

 

 

CENY JSOU VČETNĚ DPH